Odśwież wygląd Photoshopa za pomocą darmowego skryptu

Chcesz zmienić swój szary i nudny wygląd interfejsu w Photoshopie. Znudził Ci się i potrzebujesz refreshu?
Skrypt który jest poniżej ułatwi Ci pracę.

Odtwórz wideo

Ostatnio dość ciężko pracowałem i szczerze mówiąc (albo pisząc), gdy zmieniłem kolorystykę w swoim Photoshopie jakoś tak inaczej mi się na niego patrzy. Stąd też pomyślałem, a czy moi subskrybenci albo czytelnicy lub po prostu użytkownicy Photoshopa mają też to zrobione? Co by było gdyby zmienili sobie nie co layout pod względem kolorystycznym? Czy to by pomogło? Czy ich zapał do pracy i chęć przesiadywania godzinami by się powiększył?

Oj dużo pytań rodziło się w głowie gdy sam zacząłem korzystać z wersji kolorystycznej najpierw zielonej, później czerwonej i niebieskiej. Bawiłem się tymi kolorami próbując dopasować coś co będzie najlepiej wpływało na moją kulturę pracy. Jednym z ważnych czynników które musiał spełniać kolor Photoshopa w moim przypadku było to by nie atakował mnie intensywnością i nie odwracał uwagi od projektu przy którym pracuję. Ale zależało mi również na tym by subtelnie podkreślał nowy/stary design naszego wspaniałego oprogramowania.

Ale dość tego nudnego wstępu zapewne chcesz się dowiedzieć jak to zrobić, a dodatkowo uzyskać SKRYPT który pozwoli Ci w łatwy sposób zmienić Twój wygląd Photoshopa.

Nazwy elementów w Photoshop

Poniżej zostawi ci oryginalne nazwy elementów które możesz znaleźć w pliku UIcolors.txt lub wyszukując w skrypcie który możesz pobrać poniżej.

PIERWSZY KROK na dole jest skrypt, pobierz go teraz

Jest to skrypt o którym mówię w poradniku. Po jego pobraniu rozpakuj go i przeciągnij do okna Photoshopa. PAMIĘTAJ! upuść go na górną belkę, a nie okno z projektem. Po otwarciu się okna, znajdując odpowiednie nazwy elementów z listy powyżej możesz zmienić ich kolor. TO TAKIE PROSTE!

Pamiętaj by wybrać odpowiedni motyw kolorystyczny i zrestartować Photoshopa po zmianie kolorów.

masz z czymś problem napisz do mnie 😉

skrypt jest poniżej & na co czekasz, pobieraj!